LOADING
....
...

Cennik oraz Regulamin

Sprawdź

Cennik*

Cennik
ze śniadaniem
Cena za jedną dobę 2 osoby ze śniadaniem Dopłata za dziecko
Sezon wysoki Sezon niski Piątek-Niedziela do 12 lat do 6 lat do 3 lat
  Pokoje    
1 ŚWIERKOWY 250 210 250 60 30 0
2 JODŁOWY 250 210 250 60 30 0
3 LIMBOWY 250 210 250 60 30 0
  Apartamenty    
1 JAŁOWCOWY 300 260 300 60 30 0
2 CISOWY 300 260 300 60 30 0
3 MODRZEWIOWY 300 260 300 60 30 0
4 STUDIO CEDROWY 400 300 400 60 30 0
  Domki    
1 SOSNA 400 330 450 60 30 0
2 CYPRYS 400 330 450 60 30 0
3 DAGLEZJA 400 330 450 60 30 0
4 MODRZEWNIK 400 330 450 60 30 0
5 TUJA 400 330 450 60 30 0
 
SEZON
WYSOKI
SEZON
NISKI
BOŻE NARODZENIE MARZEC
SYLWESTER KWIECIEŃ
FERIE ZIMOWE (01.01-01.03) LISTOPAD
WIELKANOC  GRUDZIEŃ
MAJÓWKA  
MAJ  
CZERWIEC  
BOŻE CIAŁO  
WAKACJE (20.06-31.08)  
WRZESIEŃ  
PAŹDZIERNIK  

Dodatkowe informacje:
 • Dziecko > 3lat - 0 zł śpiące z rodzicami w łóżku.
 • Dziecko > 3 lat - 25 zł opłata jednorazowa za łóżeczko turystyczne + pościel.
 • Dziecko > 3 lat - 40 zł opłata jednorazowa za dostrawkę 60x160 + pościel.
 • Każda kolejna osoba dorosła (lub dziecko > 12 lat) w pokoju/ apartamencie / domku to dodatkowy koszt 100 zł/ doba ze śniadaniem.
 • Pobyty tygodniowe (min. 6 noclegów) rozliczane są według cennika wysokiego lub niskiego.
 • Podczas wszelkich "przedłużonych" weekendów oraz w dni świąteczne/okolicznościowe obowiązują ceny jak w opcji "piątek - niedziela".
 • W czasie ferii (01.01-01.03) i wakacji (20.06-31.08) obowiązują wyłącznie pobyty tygodniowe (min.6 noclegów).
 • Przy pobycie jednej osoby dorosłej i jednego dziecka lub jednej osoby dorosłej i dwójki dzieci – cena za dobę/ pokój/ apartament/ domek jak przy pobycie dwóch osób dorosłych(za każde kolejne dziecko opłata wg cennika dla dzieci).
 • Cena za apartament nie podlega korekcie w przypadku zamieszkania tylko jednej osoby.
 • Przy pobycie na jedną dobę doliczany jest koszt 100 zł/ pokój/ apartament / domek.
 • .
 • Jest możliwość podgrzania posiłku dla dziecka – informacja w barze, niestety nie ma dostępu do kuchni (nie dotyczy apartamentu cedrowego i domków).
 • Istnieje również możliwość przechowywania drobnych rzeczy gości w lodówce w barze, niestyety nie ma lodówek w pokojach i apartamentach (nie dotyczy apartamentu cedrowego i domków).
 • Gorąca woda do przygotowania napojów dla małych dzieci jest dostępna w jadalni do godziny 22:00. po godzinie 22:00 przygotowujemy wodę w termosach do zabrania ze sobą.
 • Istnieje możliwość zamówienia obiadokolacji (menu mięsne oraz wegetariańskie) - kuchnia domowa 50zł/ osoba dorosła; 25zł/ dziecko > 10 lat; dzieci > 3 lat bezpłatnie (z rodzicami); możliwość rozdzielenia obiadokolacji na dwie części, zupa dla dzieci od godziny 15:00.
 • Obiadokolacja składa się z dwóch dań ciepłych (zupa oraz drugie danie), surówek, dodatków, deseru oraz napojów bezalkoholowych.
 • Obiadokolację prosimy zamawiać dzień wcześniej po śniadaniu. Dziękujemy!
 • Do końca sierpnia 2019 istnieje możliwość zamówienia kolacji 30 zł/osoba; 15 zł/dziecko od 3 do 10 roku życia, a dzieci do 3 lat bezpłatnie (z rodzicami).
 • Kolacja składa się z : deski różności – wędliny, różnego rodzaju sery, bukiet warzyw, sałatka, dodatki, pieczywo, napoje bezalkoholowe ciepłe i zimne.
 • Podwieczorek serwowany jest z lokalnych i ekologicznych produktów, składa się z 1 dania ciepłego oraz deski różności: lokalne wędliny, różnego rodzaju sery, bukiet warzyw, sałatka, dżemy, miody, pieczywo, napoje bezalkoholowe (ciepłe i zimne).
 • Zwierzęta w Drewnianej Róży są mile widziane. Prosimy zgłosić ich przyjazd. Opłata jednorazowa to 50 zł.
 • *Cennik ważny jest do końca września 2019.
 

Cena zawiera:

NOCLEG(pościel, ręczniki, mydło, suszarka do włosów), ŚNIADANIE w formie bufetu lub przy pobycie w domku, przynoszone w koszu pod drzwi; powitalne CIASTO z kawą, BUFET gorących napoi (kawa, herbata) 8:00 – 22:00, dostęp do KAMERALNEGO SPA (sauna sucha oraz parowa), dostęp do SALI KLUBOWEJ z bilardem oraz KĄCIKIEM MALUCHA z różnego rodzaju zabawkami i rodzinnymi grami planszowymi oraz PlayStation, ścianka wspinaczkowa dla dzieci, PLAC ZABAW na dworze, ścieżka dydaktyczna, KĄPIELISKO w naturalnym stawie kąpielowym, położonym 680 m n.p.m., leżaki nad stawem; miejsce na grill i ognisko, zamykany PARKING, bezpłatny detoks od Wifi :).   

Regulamin

Sprawdź warunki rezerwacji

W celu uniknięcia nieporozumień oraz zapewnienia wygodnego oraz bezpiecznego wypoczynku, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

Gość dokonując rezerwacji w Drewnianej Róży oraz domkach nad stawem oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i akceptuje jego warunki.

§ 1 Pokoje, apartamenty oraz domki wynajmowane są na doby.

§ 2 Doba pobytu trwa od godziny 15.00 do godziny 11.00.

§ 3 Cisza nocna rozpoczyna się o godzinie 22.00.

§ 4 Bez zgody obsługi na terenie obiektu nie mogą przebywać osoby z zewnątrz. Jeśli gość uzyska taką zgodę, pobyt osób z zewnątrz dozwolony jest tylko do godz. 21.00.

§ 5 Wpłata 30% wartości pobytu na konto zwana zadatkiem, jest potwierdzeniem rezerwacji pokoju/apartamentu/domku. W przypadku rezerwacji przez portal Slowhop lub Booking.com data i godzina wpłaty zadatku determinuje kolejność rezerwacji. W celu potwierdzenia rezerwacji prosimy o wpłatę zadatku na nasze konto oraz wiadomość o dokonanej zapłacie. Z chwilą zapłaty następuje rezerwacja pobytu, brak wpłaty rozumiemy jako rezygnację. Po otrzymaniu wpłaty prześlemy informację o potwierdzeniu rezerwacji. Wpłacony zadatek jest bezzwrotny i przepada, jeżeli goście nie stawią się w umówionym przy rezerwacji terminie. Wpłacony zadatek nie przepada pod warunkiem rezerwacji pobytu w innym uzgodnionym wolnym terminie (ważność 1 rok) i zgłoszenia tego najpóźniej na 30 dni przed planowanym przyjazdem. Jeśli anulowanie rezerwacji nastąpi później, zadatek nie podlega zwrotowi. 

§ 6 Gość dokonując rezerwacji w Drewnianej Róży oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i akceptuje jego warunki. Dokonanie Rezerwacji w Drewnianej Róży jest równoznaczne z akceptacją regulaminu Drewnianej Róży.

§ 7 Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, gość powinien zgłosić obsłudze do godziny 09.00 dnia, w którym upływa termin najmu apartamentu. Uwzględnia się życzenia przedłużenia pobytu w miarę posiadanych wolnych miejsc.

§ 8 Opłata za pobyt jest pobierana z góry najpóźniej w dniu przyjazdu za określoną ilość noclegów. W przypadku rezygnacji z pobytu w trakcie trwania doby hotelowej, nie zwracamy opłaty za niewykorzystaną dobę/y hotelową/e. Wcześniejszy wyjazd gościa, z przyczyn niezależnych od właściciela obiektu, nie uprawnia go do żądania zwrotu kwoty za niewykorzystane świadczenie.

§ 9 Osoba wyznaczona do kontaktu z Gościem zobowiązana jest pomniejszyć przyjmowaną kwotę o sumę wpłaconego wcześniej zadatku. W celu wyjaśnienia ewentualnych niejasności prosimy o zachowanie i okazanie kopii dokonanej wpłaty.

§ 10 Podczas przekazywania kluczy osoba wprowadzająca, udziela informacji odnoście obiektu, a także udziela instrukcji dotyczących obsługi wybranych urządzeń elektrycznych stanowiących wyposażenie pokoi, apartamentów oraz domków. Moment ten stanowi jednocześnie zapoznanie się ze stanem technicznym, ilościowym pokoju, apartamentu oraz domku i urządzeń w nim się znajdujących.

§ 11 Niezgłoszenie uwag i zastrzeżeń co do stanu technicznego w momencie wprowadzenia do pokoju, apartamentu, domku równoznaczne jest z tym, że pokój, apartament oraz domek został oddany do użytku w stanie nie budzącym uwag i zastrzeżeń gościa.

§ 12 Obsługa obiektu nie ma prawa bez zezwolenia zgody Gościa wchodzić do wynajętego pokoju, apartamentu czy domku a tym bardziej przemieszczania jego osobistych rzeczy. Prawo wejścia do wynajętego obiektu pozostawia się jedynie w przypadku zauważenia zagrożeń bezpieczeństwa Gości, sprzątania lub w przypadku niestosowania się gości do regulaminu apartamentu.

§ 13 Zwierzęta w Drewnianej Róży, są mile widziane. Obecność zwierząt w obiekcie oraz na terenie przyległym możliwa tylko pod warunkiem wzięcia odpowiedzialności za zwierzęta przez ich opiekunów – prosimy nie puszczać zwierząt wolno, obowiązkiem właścicieli jest dbanie o porządek po swoich pupilach.

§ 14 Sprzątanie oraz wymiana ręczników w pokojach, apartamentach oraz domkach podczas pobytu gości odbywa się co trzy dni. odbywa się po trzeciej dobie.

§ 15 Przedmioty pozostawione przez Gościa w obiekcie, po jego opuszczeniu, zostaną odesłane na koszt Gościa pod wskazany przez niego adres. W przypadku braku wskazania przez gościa adresu, na który mają być odesłane pozostawione przedmioty lub w przypadku braku osobistego odbioru tych rzeczy przez Gościa w ciągu 3 dni od daty wyjazdu z obiektu, obsługa postąpi z rzeczami stosownie do przepisów o rzeczach zagubionych lub znalezionych.

§ 16 Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w pokojach, apartamentach i domkach nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową, niebędących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych. Zabrania się wnoszenia do pokoi, apartamentów i domków łatwopalnych materiałów, materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu.

§ 17 Przy każdorazowym opuszczeniu pokoju, apartamentu, domku prosimy o sprawdzenie czy jest on zamknięty.

§ 18 Wchodząc lub wychodząc z obiektu należy zamykać główne drzwi wejściowe. Pozostawienie rzeczy osobistych w pomieszczeniach wspólnych takich jak np. korytarz, sala jadalniana, klubowa wyłącznie na własną odpowiedzialność.

§ 19 Obowiązuje całkowity zakaz wynoszenia z pokojów, apartamentów i doków należących do nich rzeczy (np. ręczniki, poduszki, urządzenia, talerze itp.).

§ 20 Prosimy o dbanie o wynajęty pokój, apartament, domek o wyłączanie zbędnego oświetlenia i zakręcanie wody.

§ 21 W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia. W przypadku nieprzestrzegania zakazu Goście zobowiązani są do zapłaty kary w wysokości 1000zł.

§ 22 Gość, który umyślnie lub przez przypadek zniszczy własność obiektu Drewniana Róża zobowiązany jest pokryć w całości zaistniałe koszt szkody. Wynajęty pokój, apartament lub domek należy pozostawić w takim stanie, w jakim był w dniu przyjazdu wg protokołu wprowadzenia.

§ 23 W przypadku naruszenia Regulaminu obiektu Goście zostaną wymeldowani i będą musieli opuścić obiekt w trybie natychmiastowym. Dotyczy to szczególnie przypadków zakłócania ciszy nocnej i każdego innego zachowania, które uniemożliwia spokojny wypoczynek pozostałym Gościom. Wcześniejszy wyjazd Gościa z powodu naruszenia Regulaminu nie uprawnia go do żądania zwrotu kwoty za niewykorzystany nocleg.

§ 24 Śniadanie w formie bufetu serwowane jest w jadalni w godzinach od 8:00 - 10:30, lub przy pobycie w domkach – przynoszone w koszu pod drzwi na ustaloną wcześniej godzinę (od 8:00 do 10:30). Obiadokolacja serwowana jest w jadalni w godzinach od 16:00 do 18:00. Kolacja serwowana jest w jadalni w godzinach od 18:30 do 20:00. Usługa obiadokolacji i kolacji ważna jest do końca sierpnia 2019. Od września 2019 oferujemy śniadanie w cenie pobytu oraz odpłatny podwieczorek.

§ 25 Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.

§ 26 Na terenie Drewnianej Róży całkowitą odpowiedzialność za dzieci oraz młodzież do 18-tego roku życia ponoszą rodzice bądź opiekunowie. Za bezpieczeństwo dzieci w obiekcie oraz na terenie Drewnianej Róży odpowiadają rodzice lub opiekunowie dzieci.

Regulamin korzystania ze stawu kąpielowego:

§ 1 Staw kąpielowy przy Willa Drewniana Róża, ul. Sudecka 24, 58-573 Piechowice, jest obiektem zarządzanym przez firmę Luna Piotr Grodzki w Piechowicach. Głębokość stawu wynosi: część płytka – 0,4 m, część głęboka – 1,5 m. Staw jest szczelnie odizolowany od wód gruntowych, jest to rekreacyjny zbiornik wodny. Woda w stawie kąpielowym jest filtrowana i regenerowana metodami biologicznymi. Około połowy powierzchni zbiornika zajmuje strefa regeneracyjna – są to miejsca zagospodarowane roślinami, prosimy uszanować te miejsca, rośliny mają za zadanie czyścić wodę w stawie.

§ 2 Przed wejściem na teren Drewnianej Róży oraz rozpoczęciem korzystania ze stawu goście muszą zapoznać się z niniejszym regulaminem oraz stosować się do niego podczas całego pobytu.

Warunki ogólne:

§ 3 Zakup pobytu w Drewnianej Róży jest równoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją warunków obowiązującego regulaminu korzystania ze stawu.

§ 8 Drewniana Roża zastrzega sobie możliwość zmiany lokalizacji apartamentów/pokoi/ domków z zachowaniem ustalonego standardu. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom/życzeniom oraz aby pobyt w Drewnianej Róży był udany, lecz nie możemy zagwarantować rezerwacji konkretnego apartamentu. Dokonana zmiana na inny nie będzie podstawą do reklamacji lub udzielenia rabatu. Z naszej strony gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

§ 4 Wszyscy Goście znajdujący się na terenie stawu są zobowiązani do podporządkowania się poleceniom personelu Drewnianej Róży. Goście naruszający zasady określone w regulaminie korzystania ze stawu i nie reagujący na polecenia personelu zostaną poproszeni o opuszczenie Drewnianej Róży.

§ 5 Zabrania się stwarzania sytuacji niebezpiecznych, w tym wpychania do wody, skakania, biegania, niszczenia tarasu lub innych elementów stawu, wchodzenia do strefy regeneracyjnej (część z roślinnością wodną) itp.

§ 6 Osoby o niestabilnym stanie zdrowia mogą korzystać ze stawu tylko pod warunkiem zachowania szczególnej ostrożności i po skonsultowaniu się wcześniej ze swoim lekarzem.

§ 7 Staw czynny jest w miesiącach letnich od poniedziałku do niedzieli w godz. 08.00 – 22.00.

§ 8 Zabrania się zwierzętom wchodzenia do stawu kąpielowego, a w szczególności do strefy regeneracyjnej, niszczenia roślinności oraz elementów stawu. Po drugiej stronie domków znajduje się dziki staw przeznaczony do kąpieli zwierząt.

§ 9 Zabrania się wnoszenia na teren stawu szklanych pojemników, ostrych narzędzi i przedmiotów niebezpiecznych.

§ 10 Zabrania się wnoszenia i spożywania alkoholu, leków psychotropowych i narkotyków na teren stawu. Osoby znajdujące się pod wpływem tych lub innych środków odurzających mają zakaz wstępu na teren stawu. Nieprzestrzeganie zakazów skutkuje wyproszeniem Gości z obiektu.

Osoby nieletnie:

§ 13 Staw jest obiektem niestrzeżonym, dlatego osoby nieletnie muszą przebywać pod opieką dorosłych.

§ 14 Dzieci do 12-go roku życia mogą przebywać na terenie stawu wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna, całkowicie odpowiedzialnego za dziecko przez cały czas przebywania na terenie obiektu.

§ 15 W kresie zimowym wchodzenie na teren stawu jest zabronione niezależnie od grubości pokrywy lodowej. Dzieci do 12-go roku życia mogą przebywać wkoło stawu wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna, całkowicie odpowiedzialnego za dziecko przez cały czas przebywania na terenie obiektu.

Higiena:

§ 16 Każdy użytkownik stawu kąpielowego jest zobowiązany do umycia całego ciała przed wejściem do stawu.

§ 17 Zabrania się korzystania ze stawu osobom z uszkodzoną skórą, grzybicą, ranami, skaleczeniami, chorobami zakaźnymi oraz chorobami mogącymi stwarzać ryzyko zachłyśnięcia np. padaczka, zaburzenia równowagi itp.

§ 18 Zabrania się kąpieli nago. Goście korzystający ze stawu w tym dzieci powyżej 2 lat, powinny mieć na sobie odpowiedni strój kąpielowy (strój zasłaniający intymne części ciała).

§ 19 Zabrania się wrzucania do stawu jedzenia i jakichkolwiek innych przedmiotów, w tym kamieni ze ścieżek, które mogłyby zanieczyścić wodę.

Zdjęcia

Przekonaj sie do nas

Zaplanuj pobyt

Zobacz jak dojechać!
Rezerwacja e-mail zadzwoń
Facebook
Instagram
Tripadvisor
Marzec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Kwiecień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Maj 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Czerwiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Lipiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Sierpień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Wrzesień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Październik 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Listopad 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Grudzień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Styczeń 2020
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Luty 2020
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

Marzec 2020
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Kwiecień 2020
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Maj 2020
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Czerwiec 2020
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Wybierz datę

przewodnik po okolicy