cross out dream apart

Cennik oraz Regulamin

Sprawdź

  Arrival
  Departure
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Cennik*

Cennik
ze śniadaniem
Cena za 2 osoby / doba ze śniadaniem Dopłata za dziecko 
Sezon wysoki Sezon niski Piątek-Niedziela 6 do 12 lat 3 do 5 lat 0 do 3 lat
  Apartamenty    
1 ŚWIERK 350 300 350 70 40 0
2 JODŁA 350 300 350 70 40 0
3 LIMBA 350 300 350 70 40 0
4 SZYSZKA          450                        400                          450        70                     40                     0
5 JAŁOWIEC 400 350 400 70 40 0
6 CIS 400 350 400 70 40 0
7 MODRZEW 400 350 400 70 40 0
8 CEDR 450 400 450 70 40 0
  Domki    
1 SOSNA 500 450 550 70 40 0
2 CYPRYS 500 450 550 70 40 0
3 DAGLEZJA 500 450 550 70 40 0
4 MODRZEWNIK 500 450 550 70 40 0
5 TUJA 500 450 550 70 40 0
 
SEZON
WYSOKI
SEZON
NISKI
BOŻE NARODZENIE MARZEC
SYLWESTER KWIECIEŃ
FERIE ZIMOWE (01.01-01.03) LISTOPAD
WIELKANOC  GRUDZIEŃ
MAJÓWKA  
MAJ  
CZERWIEC  
BOŻE CIAŁO  
WAKACJE (20.06-31.08)  
WRZESIEŃ  
PAŹDZIERNIK  
  

Cena zawiera:

 • Powitalne CIASTO z kawą,
 • ŚNIADANIE przynoszone w koszu pod drzwi,
 • NOCLEG (pościel, ręczniki, mydło, suszarka do włosów),
 • dostęp do KAMERALNEGO SPA (sauna sucha oraz parowa),
 • dostęp do SALI KLUBOWEJ ze stołem do piłkarzyków oraz KĄCIKIEM MALUCHA z różnego rodzaju zabawkami i rodzinnymi grami planszowymi,
 • ścianka wspinaczkowa dla dzieci, 
 • PLAC ZABAW na dworze, ścieżka dydaktyczna, trampoliny, domek na drzewie, zjeżdżalnia rura
 • KĄPIELISKO w naturalnym stawie kąpielowym, położonym 680 m n.p.m.,
 • leżaki nad stawem, 
 • zamykany PARKING,
 • bezpłatny detoks od Wifi :) (Internet udostępniamy bezpłatnie, jednak ze w względu na teren górski nie odpowiadamy za jego jakość)
Dodatkowe informacje:
 • Dziecko > 3lat - 0 zł śpiące z rodzicami w łóżku.
 • Dziecko > 3 lat - 50 zł opłata jednorazowa za łóżeczko turystyczne + pościel.
 • Każda kolejna osoba dorosła (lub dziecko > 12 lat) w apartamencie lub domku to dodatkowy koszt 120 zł/ doba ze śniadaniem. 
 • Pobyty tygodniowe (min. 7 noclegów) rozliczane są według cennika wysokiego lub niskiego, w zależności od sezonu.
 • Podczas wszelkich "przedłużonych" weekendów oraz w dni świątecznych/okolicznościowych obowiązują ceny jak w opcji "piątek - niedziela"
 • W czasie ferii (01.01-01.03) i wakacji (01.06-31.08) obowiązują wyłącznie pobyty tygodniowe (min.7 noclegów).
 • Przy pobycie jednej osoby dorosłej i jednego dziecka lub jednej osoby dorosłej i dwójki dzieci – cena za dobę/apartament/domek jak przy pobycie dwóch osób dorosłych (za każde kolejne dziecko opłata wg cennika dla dzieci).
 • Cena za apartament/domek nie podlega korekcie w przypadku zamieszkania tylko jednej osoby.
 • W weekendy nie posiadamy w ofercie pobytów na jedną dobę, w tygodniu dopłata do jednej doby 100 zł/apartament/domek
 • Do końca grudnia 2020 istnieje możliwość zamówienia obiadokolacji (menu mięsne oraz wegetariańskie) - kuchnia domowa 50 zł/ osoba dorosła; 25 zł/ dziecko > 10 lat; dzieci > 3 lat bezpłatnie (z rodzicami). Posiłek składa się z dwóch dań ciepłych (zupa oraz drugie danie), surówek, dodatków, deseru oraz napojów bezalkoholowych. Od stycznia 2021 nie przygotowujemy obiadokolacji. W recepcji znajduje się lista restauracji, które oferują dania na wynos wraz z dowozem
 • Istnieje możliwość zamówienia kolacji (18:00-20:00). Kolacja składa się z kosza różności – wędliny, różnego rodzaju sery, bukiet warzyw, dodatki, pieczywo. 30 zł/osoba; 15 zł/dziecko od 3 do 10 roku życia, a dzieci do 3 lat bezpłatnie (z rodzicami). Można zamówić w wersji bezmięsnej.
 • W czasie ferii i wakacji zapraszamy na świeże, domowe ciasto w ramach Słodkiej Środy przynoszone w koszach do apartamentów i domków. 
 • Wynajem wiaty piknikowej z miejscem na ognisko (z drewnem, rozpałką oraz kijami na kiełbaski). Jednorazowy koszt 50 zł.
 • Wynajem wiaty piknikowej wraz z grilem gazowym, jednorazowy koszt 50 zł. 
 • Zwierzęta w Drewnianej Róży są mile widziane. Prosimy zgłosić ich przyjazd. Opłata jednorazowa to 50 zł.
 • Kapsułki do ekspresu oferujemy bezpłatnie do śniadania, do powitalnego ciasta oraz w ramach słodkiej środy, dodatkowe kapsułki płatne 2 zł/szt.
 • Internet udostępniamy bezpłatnie, jednak z przyczyn od nas niezależnych jest on bardzo słabej jakości :(
 • *Cennik ważny jest od stycznia 2021 do końca grudnia 2021.

Regulamin

Sprawdź warunki rezerwacji

Regulamin i zasady obiektu

W celu uniknięcia nieporozumień oraz w trosce o zapewnienia wygodnego oraz bezpiecznego wypoczynku, prosimy o zapoznanie się z poniższymi regulaminami określającymi podstawowe zasady i warunki pobytu w obiekcie Drewniana Róża.

Przedmiotem regulacji są w szczególności zasady i warunki rezerwacji, zasady i warunki pobytu, jak również zasady korzystania ze stawu kąpielowego, zasady sprzedaży Voucherów, zasady gromadzenia i przetwarzania Państwa danych osobowych.

Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z zapoznaniem się oraz akceptacją postanowień poniższych regulaminów i zasad, stanowiących integralną część umowy najmu, do której dochodzi w ramach potwierdzonej rezerwacji, stąd prosimy o ich lekturę.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą Drewnianej Róży:

 

1.

Regulamin rezerwacji i pobytu w obiekcie

 

 1. Postanowienia ogólne:
  1. Niniejszy regulamin określa zasady pobytu, zasady świadczenia usług dodatkowych oraz warunki, na których można dokonać rezerwacji pobytu w apartamentach i domkach dostępnych w ramach infrastruktury obiektu pod nazwą „Drewniana Róża”, zlokalizowanego pod adresem ul. Sudecka 24, 58-573 Michałowice.
  2. Obiekt Drewniana Róża pozostaje pod zarządem „Luna Piotr Grodzki” (ul. Sudecka 24, 58-573 Michałowice NIP: 7162453445, REGON: 021185180).
  3. Regulamin obowiązuje wszystkie osoby dokonujące rezerwacji lub przebywające na terenie obiektu Drewniana Róża. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z zapoznaniem oraz akceptacją postanowień niniejszego regulaminu, stanowiącego integralną część umowy najmu, do której dochodzi w ramach potwierdzonej rezerwacji. Osoba dokonująca rezerwacji zobowiązana jest zapewnić przestrzeganie regulaminu przez osoby trzecie, które będą korzystać w ramach rezerwacji z obiektu Drewnianej Róży.
  4. Niniejszy regulamin pozostaje do wglądu w recepcji obiektu. Treść regulaminu została zamieszona przez obiekt Drewniana Róża na oficjalnej stronie internetowej obiektu pod adresem www.drewnianaroza.pl, w sposób, który umożliwia pozyskanie, odtwarzanie i utrwalanie treści regulaminu za pomocą systemu teleinformatycznego, którym posługuje się obiekt Drewniana Róża.

 

 1. Rezerwacja pobytu i płatność:
  1. Obiekt Drewniana Róża przyjmuje rezerwacje dokonane poprzez:
 1. zautomatyzowany system rezerwacji na stronie internetowej obiektu Drewniana Róża, dostępny pod adresem www.drewnianaroza.pl,
 2. złożenie zapytania rezerwacyjnego poprzez formularz na stronie internetowej obiektu Drewniana Róża, dostępny pod adresem www.drewnianaroza.pl,
 3. złożenie rezerwacji drogą elektroniczną (e-mail),
 4. złożenie rezerwacji drogą telefoniczną,
 5. osobiste złożenie rezerwacji w recepcji obiektu Drewniana Róża.
  1. Rezerwacja dotyczy każdorazowo całego apartamentu i domku w ramach obiektu Drewniana Róża, w zależności od przedmiotu konkretnej rezerwacji.
  2. Rezerwacji poprzez zautomatyzowany system rezerwacji na stronie internetowej obiektu Drewniana Róża, o której mowa w pkt 2.1 ppkt. 1) dokonuje się poprzez wykonanie zleconych przez automatyczny system rezerwacyjny czynności, wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz dokonanie wymaganej płatności zadatku (przedpłaty). Płatności realizowane są bezpośrednio w trakcie procesu rezerwacji online. Dokonanie płatności zadatku (przedpłaty) jest warunkiem jej potwierdzenia, o czym Gość zostaje poinformowany. Rezerwacja gwarantowana uważana jest za dokonaną wyłącznie po dokonaniu przedpłaty (zadatku). Zasady i sposób działania systemu automatycznej rezerwacji określa zewnętrzny dostawca usług w ramach funkcjonalności i dostępnego regulaminu systemu.
  3. Rezerwacja poza zautomatyzowanym system rezerwacji na stronie internetowej obiektu Drewniana Róża dostępną pod adresem www.drewnianaroza.pl, następuję w dwóch etapach:
 1. Rezerwacja wstępna, której można dokonać osobiście, telefonicznie, lub za pośrednictwem e-mail. Przy rezerwacji wstępnej należy wskazać dane Gościa oraz dane kontaktowe umożliwiające kontakt w celu przyjęcia rezerwacji przez obsługę obiektu Drewniana Róża, a także określić co najmniej rodzaj rezerwowanego lokalu (domek, apartament), rezerwowany termin pobytu oraz liczbę osób objętych rezerwacją. Rezerwacja wstępna następuje po potwierdzeniu dostępności apartamentu lub domku i ich ceny jednostkowej (cena za dobę hotelową lub cena łączna) wraz z jednoznaczną deklaracją chęci wynajmu, a w tym określeniem ważności oferty i wysokości wymaganego zadatku (przedpłaty) za rezerwowany pobyt. Rezerwacja wstępna zachowuje ważności przez okres 48 godzin od daty potwierdzenia jej warunków przez obie strony i oświadczenia Gościa co do woli jej zrealizowania.
 2. Rezerwacja gwarantowana, następuje dopiero po wniesieniu przez Gościa wymaganego zadatku (przedpłaty) za pobyt określonego na etapie rezerwacji wstępnej. Wpłacenie przez rezerwującego zadatku (przedpłaty) na rzecz obiektu Drewniana Róża jest potwierdzeniem rezerwacji gwarantowanej, chyba że strony ustalą, że potwierdzenie rezerwacji nie wymaga zadatku. Po otrzymaniu wpłaty obiekt Drewniana Róża prześle potwierdzenie rezerwacji gwarantowanej. Od daty potwierdzenia rezerwacji gwarantowanej rezerwacja staje się zamówieniem i ma charakter wiążący dla obu stron.
  1. Wysokość zadatku (przedpłaty) jest ustalana indywidualnie dla każdej z rezerwacji w zależności od sezonu oraz rodzaju zakwaterowania. Wysokość wymaganego zadatku oraz dane do jego uiszczenia wskazane zostaną w trakcie procesu rezerwacji online bądź w ramach potwierdzenia rezerwacji wstępnej.
  2. Kwota zadatku (przedpłaty) powinna zostać wpłacona w terminie 48 godzin, chyba że inna data wynika z potwierdzenia rezerwacji online bądź w ramach potwierdzenia rezerwacji wstępnej. Podstawową formą płatności zadatku (przedpłaty) jest przelew bankowy. Obiekt Drewniana Róża umożliwia także uiszczenie kwoty z tytułu zadatku (przedpłaty) w formie gotówki, e-przelewu lub w formie obciążenia karty kredytowej/płatniczej w obiekcie. Za datę dokonania płatności przyjmuje się datę uznania rachunku bankowego obiektu Drewniana Róża, z zaleceniem przesłania potwierdzenia dokonania płatności (w przypadku płatności zdalnej) bądź datę wpływu gotówki do kasy obiektu Drewniana Róża (w przypadku płatności osobistej).
  3. Brak wpłaty zadatku (przedpłaty) w terminie określonym w ramach systemu automatycznej rezerwacji lub potwierdzenia wstępnej rezerwacji uznaje się za rezygnację przez Gościa z rezerwacji usług hotelowych oraz skutkuje przyjęciem, że pomiędzy stronami nie doszło do skutecznego zawarcia umowy najmu
  4. Pozostała kwota opłaty za pobyt w obiekcie Drewniana Róża pobierana jest z góry przed rozpoczęciem pobytu, najpóźniej w dniu przyjazdu, za określoną liczbę dób hotelowych. Obsługa obiektu Drewniana Róża zobowiązana jest pomniejszyć przyjmowaną kwotę o sumę wpłaconego wcześniej zadatku. W celu wyjaśnienia ewentualnych niejasności zaleca się zachowanie i okazanie kopii dokonanego zadatku lub innych płatności. Odmowa zapłaty przez Gościa pozostałej kwoty opłaty za pobyt jest równoznaczna z rezygnacją z rezerwacji i stanowi odstąpienie od rezerwacji z winy Gościa, z prawem do zatrzymania pełnego zadatku (przedpłaty) przez obiekt Drewniana Róża.
  5. Opłata za pobyt obejmuje cenę usług objętych w podstawie zakwaterowania dla danego rodzaju rezerwacji. Opłaty dodatkowe obowiązują zgodnie z cennikiem za usługi niewymienione w cenie pobytu jako bezpłatne (wchodzące w podstawowy pakiet pobytu). Zasady odpłatności za usługi dodatkowe określają odrębne cenniki dostępne na terenie obiektu Drewniana Róża.
  6. Obiekt podaje ceny w złotych (PLN). Ceny zawierają podatek VAT w wysokości zgodnej z obowiązującymi przepisami.
  7. Obiekt Drewniana Róża udokumentuje każdą transakcje zgodnie z obowiązującymi przepisami. W przypadku woli udokumentowania transakcji fakturą VAT należy w momencie rezerwacji zgłosić ten fakt i podać dane nabywcy. Chęć otrzymania faktury VAT należy zgłosić przed zakończeniem transakcji płatności. Po zamknięciu transakcji paragonem nie jest możliwe wystawienie faktury sprzedaży.
  8. Obiekt Drewniana Róża zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Gościa lub osób mu towarzyszących, którzy podczas poprzednich pobytów rażąco naruszyli regulamin i zasady pobytu w obiekcie Drewniana Róża, w szczególności poprzez wyrządzenie szkody w mieniu obiektu, Gości, szkody na osobie Gości, pracowników obiektu lub innych osób przebywających na terenie obiektu.
  9. Gość przyjmuje do wiadomości, że zadatek (przedpłata) stanowi zabezpieczenie, a następnie pokrycie części kosztów lub szkód obiektu Drewniana Róża związanych z obsługą rezerwacji Gościa i przygotowanie obiektu do wykonania umowy, na którą składa się w szczególności: obsługa rezerwacji w systemie; gwarancja wyłączności rezerwacji na rzecz Gościa; korespondencja z Gościem; indywidualizacja oferty; koszty sprzedaży i obsługi płatności; fizyczne przygotowanie lokali.

 

 1. Odwołanie rezerwacji
  1. Ostateczna i opłacona rezerwacja jest wiążąca.
  2. W przypadku nieprzybycia przez Gościa w wyznaczonym terminie, rezerwacja gwarantowana wniesionym zadatkiem (przedpłatą) ulega automatycznemu odwołaniu z winy Gościa o godzinie 11.00 dnia następnego, chyba że Gość zadeklaruje wolę pobytu w dalszym okresie rezerwacji i ureguluje należność związaną z rezerwacją.
  3. Odwołanie rezerwacji z winy Gościa, a z przyczyn niezależnych od obiektu Drewniana Róża, skutkuje zatrzymaniem wymaganego zadatku (przedpłaty) przez obiekt Drewniana Róża, z zastrzeżeniem pkt 3.4., pkt 3.5 oraz pkt 3.6.
  4. Obiekt Drewniana Róża zapewnia możliwość zmiany przez Gościa pierwotnego terminu rezerwacji pobytu, z zaliczeniem na poczet nowej rezerwacji pierwotnie uiszczonego (zadatku) w innym uzgodnionym i dostępnym w ofercie obiektu Drewniana Róża terminie, nie dłuższym jednak niż 6 miesięcy od daty rozpoczęcia pierwotnie zarezerwowanego pobytu (pobytu zmienianego), pod warunkiem zgłoszenia woli zmiany pierwotnego terminu rezerwacji najpóźniej na 30 dni przed datą rozpoczęcia pierwotnie zarezerwowanego pobytu (pobytu zmienianego). Do przeniesionego zadatku (przedpłaty) stosuje się każdorazowo odpowiednio przepisy dotyczące zadatku (przedpłaty) wniesionego w ramach pierwotnej rezerwacji, w tym w szczególności dotyczące prawa jego zatrzymania w przypadku odwołania zmienionej rezerwacji.
  5. Obiekt Drewniana Róża dokona zwrotu zadatku (przedpłaty) w całości, jeśli do odwołania rezerwacji dojdzie z winy obiektu Drewniana Róża, wskutek rozwiązania umowy z winy obiektu Drewniana Róża, bądź w przypadku, gdy odwołanie rezerwacji nastąpi wskutek okoliczności, za które odpowiedzialność ponoszą obie strony.
  6. W przypadku gdy do odwołania rezerwacji lub rozwiązania umowy dojdzie wskutek okoliczności za które żadna ze stron (Gość, obiekt Drewniana Róża) odpowiedzialności nie ponoszą (np. choroba Gościa, ograniczenia administracyjne, siła wyższa), obiekt Drewniana Róża zachowa zadatek (przedpłatę) otrzymany od Gościa z jej przeznaczeniem na rzecz kolejnej możliwej rezerwacji Gościa
   w obiekcie Drewniana Róża, ), pod warunkiem że poinformuję obiekt o przeszkodzie w realizacji rezerwacji niezwłocznie po zaistnieniu usprawiedliwionych okoliczności (tj. w przypadku odwołania rezerwacji lub rozwiązania umowy wskutek okoliczności niezawinionych przez strony Gość uprawniony jest do przeniesienia zadatku na poczet nowej rezerwacji w obiekcie Drewniana Róża jeśli niezwłocznie poinformuje o tym obiekt Drewniana Róża; nie przysługuje zwrot zadatku w gotówce). W zakresie nieuregulowanym stosuje się odpowiednio pkt 3.4.
  7. Zwrot zadatku (przedpłaty) w warunkach, o których mowa w pkt 3.5, jak również przeniesienie zadatku na rzecz kolejnej możliwej rezerwacji Gościa w obiekcie Drewniana Róża, o którym mowa w pkt 3.6. nastąpi na wniosek Gościa na piśmie lub przesłany drogą komunikacji elektronicznej e-mail, z jednoczesnym wskazaniem rachunku bankowego właściwego do zwrotu zadatku (w przypadku o którym mowa w pkt 3.5.) lub wskazaniem nowego i dostępnego w ofercie obiektu Drewniana Róża terminu rezerwacji (w przypadku, o którym mowa w pkt 3.6.).
   W przypadku odwołania rezerwacji wskutek okoliczności, za które Gość odpowiedzialności nie ponosi, wniosek o którym mowa w zdaniu pierwszym powinien zawierać uzasadnienie okoliczności wyłączających winę Gościa
   w niedochowaniu rezerwacji wraz z dowodami potwierdzającymi te okoliczności, za wyjątkiem okoliczności za które wyłączną odpowiedzialność ponosi obiekt Drewniana Róża, a także powinien zostać złożony niezwłocznie po zaistnieniu danych okoliczności umożliwiając obiektowi Drewniana Róża zmniejszenie szkody z tytułu odwołania bądź przeniesienie rezerwacji – w braku zachowania powyższych warunków, wniosek nie zasługuje na uwzględnienie.
  8. Obiekt Drewniana Róża zastrzega sobie możliwość dochodzenia od Gościa naprawy szkody przewyższającej wysokość zatrzymywanego zadatku (przedpłaty) wyrządzonej wskutek odwołania rezerwacji z winy Gościa, jednak nie wyższej niż całkowite koszty odwoływanego pobytu.

 

 

 1. Doba hotelowa:
  1. Pokoje, apartamenty oraz domki w obiekcie Drewnianej Róży wynajmowane są na doby hotelowe.
  2. Doba hotelowa trwa od godziny 16.00 do godziny 11.00 dnia następnego, chyba że zgodne indywidualne ustalenia obiektu Drewniana Róża i Gościa precyzują inne ramy czasowe.
  3. Życzenie przedłużenia pobytu, poza okres wskazany w pierwotnej rezerwacji Gość powinien złożyć najpóźniej do godziny 09.00 w dniu, w którym upływa pierwotny termin pobytu. Obiekt Drewniana Róża uwzględni życzenie przedłużenia pobytu w miarę dostępności apartamentów lub domków za jednoczesnym zobowiązaniem Gościa do uiszczenia opłaty za dalsze doby hotelowe stosowanie do aktualnej ceny obowiązującej w obiekcie Drewniana Róża.
  4. Obiekt Drewniana Róża zastrzega sobie prawo do odmowy przedłużenia pobytu Gościa w obiekcie, w przypadku niedokonania wcześniej pełnej płatności za dotychczasowy okres pobytu oraz w przypadku nieprzestrzegania regulaminów i zasad korzystania z obiektu oraz usług dodatkowych.
  5. W przypadku rezygnacji przez Gościa z dalszego pobytu w okresie objętym rezerwacją, z przyczyn niezależnych od obiektu Drewniana Róża, opłata za niewykorzystane doby hotelowe nie podlega zwrotowi.

 

 1. Cisza nocna i pobyt osób z zewnątrz:
  1. Na terenie całego obiektu obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do 06.00 dnia następnego, z wyjątkiem imprez okolicznościowych ustalonych wcześniej z obiektem Drewniana Róża.
  2. Bez zgody obsługi na terenie obiektu Drewniana Róża nie mogą przebywać osoby trzecie z zewnątrz, które nie są objęte zakwaterowaniem w ramach pobytu. Jeśli Gość uzyska taką zgodę, pobyt osób z zewnątrz dozwolony jest tylko do godziny 21.00.
  3. Gość nie może bez zgody obiektu Drewniana Róża przyjmować na nocleg w obiekcie dodatkowych osób trzecich, które nie są objęte zakwaterowaniem w ramach pobytu. Każdy przypadek naruszenie zakazu, o którym mowa w zdaniu pierwszym upoważnia obiekt do naliczenia kary umownej w kwocie 500 zł w stosunku do każdej nieuprawnionej osoby i doby hotelowej, w której naruszenie nastąpiło.
 2. Korzystanie z obiektu:
  1. Podstawą zakwaterowania Gościa jest okazanie w recepcji obiektu Drewniana Róża dokumentu tożsamości z fotografią oraz podpisanie karty meldunkowej.
  2. Obiekt Drewniana Roża zastrzega sobie możliwość zmiany lokalizacji apartamentów/domków z zachowaniem ustalonego rodzaju i standardu zakwaterowania oraz przy dochowaniu wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom i preferencjom Gości. Dokonana zmiana nie będzie podstawą do reklamacji lub zmiany ceny rezerwacji.
  3. Gość otrzymuje do swojej dyspozycji w momencie zakwaterowania w obiekcie Drewniana Róża komplet kluczy, które zobowiązany jest zwrócić w dniu wyjazdu. Zgubienie klucza powoduje obowiązek uiszczenia zryczałtowanej opłaty w wysokości 100 zł.
  4. Gość nie może przekazywać apartamentu oraz domków innym osobom nieobjętym rezerwacją, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
  5. Podczas przekazywania kluczy do apartamentów lub domków obsługa obiektu Drewniana Róża udzieli informacji odnoście obiektu, a także udzieli instrukcji dotyczących obsługi wybranych urządzeń elektrycznych stanowiących wyposażenie apartamentów oraz domków. Moment ten stanowi jednocześnie zapoznanie się ze stanem technicznym, ilościowym apartamentu oraz domku i urządzeń w nim się znajdujących.
  6. Niezgłoszenie uwag i zastrzeżeń co do stanu technicznego w momencie wprowadzenia do apartamentu, domku równoznaczne jest z tym, że apartament oraz domek został oddany do użytku w stanie nie budzącym uwag i zastrzeżeń Gościa.
  7. W okresie pobytu obsługa obiektu Drewniana Róża nie ma prawa bez zgody Gościa wchodzić do wynajętego apartamentu czy domku, a tym bardziej przemieszczania jego osobistych rzeczy. Prawo wejścia do wynajętego obiektu pozostawia się jedynie w przypadku zauważenia zagrożeń bezpieczeństwa Gości, sprzątania lub w przypadku niestosowania się Gości do regulaminu apartamentu/domku.
  8. Sprzątanie oraz wymiana ręczników w apartamentach oraz domkach podczas pobytu Gości odbywa się na życzenie Gości.
  9. Wszelkie przedmioty ruchome znajdujące się na terenie obiektu Drewniana Róża, zwłaszcza wyposażenie apartamentów i domków, stanowią własność obiektu Drewniana Róża. Zabrania się zabierania jakichkolwiek rzeczy.
  10. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w apartamentach i domkach nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową, niebędących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych. Zabrania się wnoszenia do apartamentów i domków łatwopalnych materiałów, materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu.
  11. Gość zobowiązany jest po każdorazowym opuszczeniu apartamentu lub domku do zabezpieczenia pomieszczeń przed osobami obcymi, zwłaszcza poprzez zamknięcie drzwi i okien.
  12. W trosce o środowisko i bezpieczeństwo obiektu zaleca się ograniczenie zużycia energii eklektycznej oraz wody.
  13. Poza nieznacznym przestawieniem mebli i wyposażenia nienaruszającym ich funkcjonalności i bezpieczeństwa korzystania, Gościom nie wolno dokonywać jakichkolwiek zmian w apartamentach i domkach, w tym w zakresie ich wyposażenia.
  14. Gość zobowiązany jest do dbania o udostępnioną mu infrastrukturę obiektu, zwłaszcza wynajmowany apartament lub domek, pozostawiając go w stanie niepogorszonym do stanu z chwili przekazania kluczy.
  15. Przedmioty pozostawione przez Gościa w obiekcie, po jego opuszczeniu, zostaną odesłane na koszt i ryzyko Gościa pod wskazany przez niego adres. W przypadku braku wskazania przez Gościa adresu, na który mają być odesłane pozostawione przedmioty lub w przypadku braku osobistego odbioru tych rzeczy przez Gościa w ciągu 3 dni od daty wyjazdu z obiektu, obsługa postąpi z rzeczami stosownie do przepisów o rzeczach zagubionych lub znalezionych. Przechowania pozostawionych przedmiotów następuje na koszt i ryzyko właściciela. Ze względu na swoje właściwości artykuły spożywcze przechowywane będą przez okres 24 godzin po czym podlegać będą utylizacji.
  16. Strefa saun jest czynna codziennie w godzinach 16.00 – 22.00. Celem skorzystania z sauny niezbędne jest zgłoszenie zapotrzebowania w recepcji obiektu Drewniana Róża na 2 godziny przed planowaną sesją.
  17. Na terenie obiektu Drewniana Róża dopuszcza się parkowanie pojazdów w miejscu wyznaczonym do postoju pojazdów (parking niestrzeżony).
  18. Zabrania się rozpalania ognia, w tym w ramach ogniska lub grilla (bez wcześniejszego zgłoszenia w recepcji), z wyjątkiem miejsc wyznaczonych w tym celu przez obiekt Drewniana Róża.
  19. Wchodząc lub wychodząc z obiektu należy każdorazowo zamykać drzwi wejściowe.
  20. Gość zobowiązany jest do poszanowania zieleni na terenie obiektu Drewniana Róża, zwłaszcza nie uszkadzać drzew, krzewów, łąk kwietnych oraz nie zrywać bez zgody obsługi obiektu Drewniana Róża owoców i warzyw.

 

 1. Usługi i usługi dodatkowe:
  1. Obiekt Drewniana Róża świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem.
  2. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług Gość jest proszony o niezwłoczne zgłaszanie zastrzeżeń personelowi obiektu Drewniana Róża, co umożliwi pracownikom reakcję i poprawę standardu świadczonych usług.
  3. W ramach obiektu Drewniana Róża możliwe jest skorzystanie z bogatej oferty usług dodatkowych, których zasady i warunki nieregulowane niniejszym regulaminem określone są w odrębnych cennikach i regulaminach.

 

 1. Zakaz palenia tytoniu:
  1. Na terenie obiektu Drewniana Róża obowiązuje zakaz palenia tytoniu i wyrobów podobnych.
  2. Wyjątkiem od zakazu palenia są miejsca wyznaczone przez obiekt Drewniana Róża (informacja dostępna w recepcji).
  3. Niestosowanie się do zakazu będzie skutkowało obowiązkiem zapłaty przez Gościa kary umownej w wysokości 500 zł za każdy ujawniony przypadek nieprzestrzegania zakazu przez Gościa lub osoby trzecie, za które ponosi on odpowiedzialności.

 

 1. Zwierzęta:
  1. Obiekt Drewniana Róża akceptuje pobyt w obiekcie zwierząt domowych, tj. psa lub kota. Pobyt zwierzęcia należy zgłosić na etapie rezerwacji.
  2. Pobyt zwierzęcia jest odpłaty w ramach opłaty jednorazowej zgodnej z aktualnym cennikiem dostępnym w obiekcie.
  3. Właściciel zwierzęcia zobowiązany jest do:
 1. trzymania zwierzęcia w taki sposób, aby nie stanowił zagrożenia dla innych Gości i personelu
 2. prowadzenia zwierzęcia na uwięzi na terenie obiektu Drewniana Róża oraz do naprawy wszelkich szkód poczynionych przez zwierzę,
 3. niezwłocznego usuwania wszelkich nieczystości pozostawionych przez zwierzę.
  1. Przebywanie zwierząt w częściach gastronomicznych i SPA jest zabronione.

 

 1. Wyżywienie:
  1. Obsługa obiektu Drewniana Róża zapewnia transport śniadań w koszu pod drzwi na ustaloną godzinę.
  2. Istnieje możliwości zamówienia kolacji za opłatą zgodną z aktualnie obowiązującym cennikiem obiektu Drewniana Róża.
  3. W przypadku skorzystania z oferty gastronomicznej obiektu Drewniana Róża, Gość zobowiązany jest do informowania personelu obiektu Drewniana Róża o wszelkich przeciwskazaniach żywieniowych.

 

 1. Odpowiedzialność Gości:
  1. Na terenie obiektu Drewnianej Róży całkowitą odpowiedzialność za dzieci, młodzież do 18-tego roku życia oraz osoby niepełnosprawne ponoszą rodzice bądź opiekunowie. Za bezpieczeństwo dzieci w obiekcie oraz na terenie obiektu Drewnianej Róży odpowiadają rodzice lub opiekunowie dzieci.
  2. Gość dokonujący rezerwacji pobytu ponosi odpowiedzialność za wszelkie osoby objęte rezerwacją, zwierzęta oraz zachowanie osób trzecich przebywających w obiekcie jako osoby przezeń zaproszone, a nie objęte inną rezerwacją.
  3. Gość, który umyślnie lub przez przypadek zniszczy własność obiektu Drewniana Róża zobowiązany jest pokryć w całości zaistniałe koszt szkody.
  4. Gość oraz osoby, za które ponosi on odpowiedzialność, zobowiązani są przestrzegać zasady bezpieczeństwa i przepisy prawa, a w szczególności: przepisy BHP, przepisy przeciwpożarowe, postanowienia niniejszego regulaminu, a w sytuacjach wyjątkowych zobowiązują się stosować do poleceń obsługi obiektu Drewniana Róża.
  5. W przypadku naruszenia Regulaminu obiektu Goście zostaną wymeldowani i będą musieli opuścić obiekt w trybie natychmiastowym. Dotyczy to szczególnie przypadków zakłócania ciszy nocnej i każdego innego zachowania, które uniemożliwia spokojny wypoczynek pozostałym Gościom. Wcześniejszy wyjazd Gościa z powodu naruszenia regulaminu nie uprawnia go do żądania zwrotu kwoty za niewykorzystane doby hotelowe.

 

 1. Odpowiedzialność Obiektu:
  1. Obiekt Drewniana Róża ponosi odpowiedzialność za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych przez osoby korzystające z jego usług w zakresie określonym przepisami Kodeksu Cywilnego, tj. art. 846 i nast. Kodeksu cywilnego.
  2. Gość powinien zawiadomić obsługę obiektu Drewniana Róża o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
  3. Obiekt Drewniana Róża odpowiada z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności, cenne przedmioty, albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną wyłącznie, jeżeli przedmioty te zostaną oddane na przechowanie do depozytu w recepcji obiektu Drewniana Róża. Każdorazowe złożenie do depozytu wymaga sprecyzowania mienia i jego rzeczywistej wartości, która może podlegać weryfikacji obiektu Drewniana Róża przy obecności Gościa.
  4. Obiekt Drewniana Róża zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia do depozytu Hotelowego przedmiotów o dużej wartości, znacznych kwot, przekraczających możliwość przechowania w depozycie obiektu.
  5. Pozostawienie rzeczy osobistych w pomieszczeniach wspólnych takich jak np. korytarz, sala klubowa, kameralne SPA następuje na własną odpowiedzialność Gościa.
  6. Obiekt Drewniana Róża nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa, przedmiotów w nim pozostawionych oraz żywych zwierząt.

 

 1. Reklamacje:
  1. Goście mają prawo do składania reklamacji dotyczących rezerwacji oraz pobytu w obiekcie Drewniana Róża.
  2. Reklamacja powinna zostać złożona w formie pisemnej lub w drodze wiadomości elektronicznej e-mail według aktualnych danych kontaktowych obiektu Drewniana Róża. W sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki reklamacja powinna zostać złożona osobiście (w formie pisemnej) w recepcji obiektu Drewniana Róża.
  3. Reklamacja powinna być złożona niezwłocznie po zaistnieniu okoliczności, których ma ona dotyczyć.

 

 1. Postanowienia końcowe:
  1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
  2. Obiekt Drewniana Róża zastrzega prawo do wprowadzenia zmian do niniejszego regulaminu z zastrzeżeniem, że do rezerwacji dokonanych przed zmianą regulaminu stosuje się wersję regulaminu obowiązującą w chwili złożenia rezerwacji przez Gościa.
  3. Data opublikowania aktualnego regulaminu to 15.11.2021

 

 

2.

Regulamin korzystania ze stawu kąpielowego

 

 1. Postanowienia ogólne:
  1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze stawu kąpielowego zlokalizowanego na terenie obiektu pod nazwą „Drewniana Róża”, zlokalizowanym pod adresem ul. Sudecka 24, 58-573 Michałowice.
  2. Obiekt Drewniana Róża oraz staw kąpielowy pozostają pod zarządem „Luna Piotr Grodzki” (ul. Sudecka 24, 58-573 Michałowice NIP: 7162453445, REGON: 021185180).
  3. Regulamin obowiązuje wszystkie osoby dokonujące rezerwacji lub przebywające na terenie obiektu Drewniana Róża. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z zapoznaniem oraz akceptacją postanowień niniejszego regulaminu, stanowiącego integralną część umowy najmu, do której dochodzi w ramach potwierdzonej rezerwacji. Osoba dokonująca rezerwacji zobowiązana jest zapewnić przestrzeganie regulaminu przez osoby trzecie, które będą korzystać w ramach rezerwacji z obiektu Drewnianej Róży.
  4. Przed wejściem na teren obiektu Drewnianej Róży oraz rozpoczęciem korzystania ze stawu kąpielowego Goście muszą zapoznać się z niniejszym regulaminem oraz stosować się do niego podczas całego pobytu.
  5. Niniejszy regulamin pozostaje do wglądu w recepcji obiektu. Treść regulaminu została zamieszona przez obiekt Drewniana Róża na oficjalnej stronie internetowej obiektu pod adresem www.drewnianaroza.pl,

Zdjęcia

Przekonaj sie do nas

Zaplanuj pobyt

Zobacz jak dojechać!
Rezerwacja e-mail zadzwoń
Facebook
Instagram
Tripadvisor

Vouchery
przewodnik po okolicy