cross out dream apart

Cennik oraz Regulamin

Sprawdź

  Arrival
  Departure
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Cennik*

Cennik
ze śniadaniem
Cena za 2 osoby / doba ze śniadaniem Dopłata za dziecko 
Sezon wysoki Sezon niski Piątek-Niedziela 6 do 12 lat 3 do 5 lat 0 do 3 lat
  Apartamenty    
1 ŚWIERK 320 270 320 70 40 0
2 JODŁA 320 270 320 70 40 0
3 LIMBA 320 270 320 70 40 0
4 SZYSZKA          400                        350                          400        70                     40                     0
5 JAŁOWIEC 380 320 380 70 40 0
6 CIS 380 320 380 70 40 0
7 MODRZEW 380 320 380 70 40 0
8 CEDR 400 350 400 70 40 0
  Domki    
1 SOSNA 450 400 500 70 40 0
2 CYPRYS 450 400 500 70 40 0
3 DAGLEZJA 450 400 500 70 40 0
4 MODRZEWNIK 450 400 500 70 40 0
5 TUJA 450 400 500 70 40 0
 
SEZON
WYSOKI
SEZON
NISKI
BOŻE NARODZENIE MARZEC
SYLWESTER KWIECIEŃ
FERIE ZIMOWE (01.01-01.03) LISTOPAD
WIELKANOC  GRUDZIEŃ
MAJÓWKA  
MAJ  
CZERWIEC  
BOŻE CIAŁO  
WAKACJE (20.06-31.08)  
WRZESIEŃ  
PAŹDZIERNIK  
  

Cena zawiera:

 • Powitalne CIASTO z kawą,
 • ŚNIADANIE przynoszone w koszu pod drzwi,
 • NOCLEG (pościel, ręczniki, mydło, suszarka do włosów),
 • dostęp do KAMERALNEGO SPA (sauna sucha oraz parowa),
 • dostęp do SALI KLUBOWEJ ze stołem do piłkarzyków oraz KĄCIKIEM MALUCHA z różnego rodzaju zabawkami i rodzinnymi grami planszowymi,
 • ścianka wspinaczkowa dla dzieci, 
 • PLAC ZABAW na dworze, ścieżka dydaktyczna, trampoliny, domek na drzewie, zjeżdżalnia rura
 • KĄPIELISKO w naturalnym stawie kąpielowym, położonym 680 m n.p.m.,
 • leżaki nad stawem, 
 • zamykany PARKING,
 • bezpłatny detoks od Wifi :) (Internet udostępniamy bezpłatnie, jednak ze w względu na teren górski nie odpowiadamy za jego jakość)
Dodatkowe informacje:
 • Dziecko > 3lat - 0 zł śpiące z rodzicami w łóżku.
 • Dziecko > 3 lat - 50 zł opłata jednorazowa za łóżeczko turystyczne + pościel.
 • Każda kolejna osoba dorosła (lub dziecko > 12 lat) w apartamencie lub domku to dodatkowy koszt 120 zł/ doba ze śniadaniem. 
 • Pobyty tygodniowe (min. 7 noclegów) rozliczane są według cennika wysokiego lub niskiego, w zależności od sezonu.
 • Podczas wszelkich "przedłużonych" weekendów oraz w dni świątecznych/okolicznościowych obowiązują ceny jak w opcji "piątek - niedziela"
 • W czasie ferii (01.01-01.03) i wakacji (01.06-31.08) obowiązują wyłącznie pobyty tygodniowe (min.7 noclegów).
 • Przy pobycie jednej osoby dorosłej i jednego dziecka lub jednej osoby dorosłej i dwójki dzieci – cena za dobę/apartament/domek jak przy pobycie dwóch osób dorosłych (za każde kolejne dziecko opłata wg cennika dla dzieci).
 • Cena za apartament/domek nie podlega korekcie w przypadku zamieszkania tylko jednej osoby.
 • W weekendy nie posiadamy w ofercie pobytów na jedną dobę, w tygodniu dopłata do jednej doby 100 zł/apartament/domek
 • Do końca grudnia 2020 istnieje możliwość zamówienia obiadokolacji (menu mięsne oraz wegetariańskie) - kuchnia domowa 50 zł/ osoba dorosła; 25 zł/ dziecko > 10 lat; dzieci > 3 lat bezpłatnie (z rodzicami). Posiłek składa się z dwóch dań ciepłych (zupa oraz drugie danie), surówek, dodatków, deseru oraz napojów bezalkoholowych. Od stycznia 2021 nie przygotowujemy obiadokolacji. W recepcji znajduje się lista restauracji, które oferują dania na wynos wraz z dowozem
 • Istnieje możliwość zamówienia kolacji (18:00-20:00). Kolacja składa się z kosza różności – wędliny, różnego rodzaju sery, bukiet warzyw, dodatki, pieczywo. 30 zł/osoba; 15 zł/dziecko od 3 do 10 roku życia, a dzieci do 3 lat bezpłatnie (z rodzicami). Można zamówić w wersji bezmięsnej.
 • W czasie ferii i wakacji zapraszamy na świeże, domowe ciasto w ramach Słodkiej Środy przynoszone w koszach do apartamentów i domków. 
 • Wynajem wiaty piknikowej z miejscem na ognisko (z drewnem, rozpałką oraz kijami na kiełbaski). Jednorazowy koszt 50 zł.
 • Wynajem wiaty piknikowej wraz z grilem gazowym, jednorazowy koszt 50 zł. 
 • Zwierzęta w Drewnianej Róży są mile widziane. Prosimy zgłosić ich przyjazd. Opłata jednorazowa to 50 zł.
 • Kapsułki do ekspresu oferujemy bezpłatnie do śniadania, do powitalnego ciasta oraz w ramach słodkiej środy, dodatkowe kapsułki płatne 2 zł/szt.
 • Internet udostępniamy bezpłatnie, jednak z przyczyn od nas niezależnych jest on bardzo słabej jakości :(
 • *Cennik ważny jest od stycznia 2021 do końca grudnia 2021.

Regulamin

Sprawdź warunki rezerwacji

W celu uniknięcia nieporozumień i zapewnienia wygodnego oraz bezpiecznego wypoczynku, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

 

Gość dokonując rezerwacji apartamentu lub domku nad stawem w Drewnianej Róży oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i akceptuje jego warunki. Podmiotem świadczącym usługi jest Luna Piotr Grodzki ul.Sudecka 24 58-573 Piechowice NIP: 7162453445 REGON 021185180 

 

Warunki ogólne:

§ 1 Apartamenty oraz domki wynajmowane są na doby.

 

§ 2 Doba hotelowa trwa od godziny 16.00 do godziny 11.00.

 

§ 3 Cisza nocna rozpoczyna się o godzinie 22.00.

 

§ 4 Bez zgody obsługi na terenie obiektu nie mogą przebywać osoby z zewnątrz. Jeśli gość uzyska taką zgodę, pobyt osób z zewnątrz dozwolony jest tylko do godz. 21.00.
 

§ 5 Wpłata 50-100% wartości pobytu na konto zwana ZADATKIEM, jest potwierdzeniem rezerwacji apartamentu/domku. Wysokość zadatku uzależniona jest od sezonu oraz rodzaju zakwaterowania. W celu potwierdzenia rezerwacji prosimy o wpłatę ZADATKU na nasze konto oraz wiadomość o dokonanej zapłacie. Z chwilą zapłaty następuje rezerwacja pobytu, brak wpłaty rozumiemy jako rezygnację. Po otrzymaniu wpłaty prześlemy informację o potwierdzeniu rezerwacji.

WPŁACONY ZADATEK jest bezzwrotny i przepada, jeżeli goście nie stawią się w umówionym przy rezerwacji terminie. Istnieje możliwość przełożenia pobytu (przeniesienia zadatku) w innym uzgodnionym wolnym terminie (ważność 6 miesięcy) i zgłoszenia tego najpóźniej na 30 dni przed planowanym przyjazdem.

Jeśli anulowanie rezerwacji nastąpi później, ZADATEK NIE PODLEGA ZWROTOWI.

Brak anulowania rezerwacji lub jej odwołanie w dniu przyjazdu, może skutkować dochodzeniem roszczeń wobec Gości i żądaniem pokrycia całkowitych kosztów pobytu.

Informujemy, iż jeśli chcą Państwo udokumentować transakcję fakturą VAT – musicie w momencie dokonywania zakupu zgłosić ten fakt i podać dane nabywcy. Chęć otrzymania faktury Vat należy zgłosić przed zakończeniem transakcji sprzedaży.

Po zamknięciu transakcji paragonem nie jest możliwe wystawienie faktury sprzedaży.
 

§ 6 Gość dokonując rezerwacji w Drewnianej Róży oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i akceptuje jego warunki. Dokonanie Rezerwacji w Drewnianej Róży jest równoznaczne z akceptacją regulaminu Drewnianej Róży.

 

§ 7 Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, Gość powinien zgłosić obsłudze do godziny 09.00 dnia, w którym upływa termin najmu apartamentu/domku. Uwzględnia się życzenia przedłużenia pobytu w miarę posiadanych wolnych miejsc.

 

§ 8 Opłata za pobyt jest pobierana z góry najpóźniej w dniu przyjazdu za określoną ilość noclegów. W przypadku rezygnacji z pobytu w trakcie trwania doby hotelowej, nie zwracamy opłaty za niewykorzystaną dobę/y hotelową/e. Wcześniejszy wyjazd Gościa, z przyczyn niezależnych od właściciela obiektu, nie uprawnia go do żądania zwrotu kwoty za niewykorzystane świadczenie.

 

§ 9 Osoba wyznaczona do kontaktu z Gościem zobowiązana jest pomniejszyć przyjmowaną kwotę o sumę wpłaconego wcześniej zadatku. W celu wyjaśnienia ewentualnych niejasności prosimy o zachowanie i okazanie kopii dokonanej wpłaty.

 

§ 10 Podczas przekazywania kluczy osoba wprowadzająca, udziela informacji odnoście obiektu, a także udziela instrukcji dotyczących obsługi wybranych urządzeń elektrycznych stanowiących wyposażenie apartamentów oraz domków. Moment ten stanowi jednocześnie zapoznanie się ze stanem technicznym, ilościowym apartamentu oraz domku i urządzeń w nim się znajdujących.

 

§ 11 Niezgłoszenie uwag i zastrzeżeń co do stanu technicznego w momencie wprowadzenia do apartamentu, domku równoznaczne jest z tym, że apartament oraz domek został oddany do użytku w stanie nie budzącym uwag i zastrzeżeń Gościa.

 

§ 12 Obsługa obiektu nie ma prawa bez zezwolenia zgody Gościa wchodzić do wynajętego apartamentu czy domku a tym bardziej przemieszczania jego osobistych rzeczy. Prawo wejścia do wynajętego obiektu pozostawia się jedynie w przypadku zauważenia zagrożeń bezpieczeństwa Gości, sprzątania lub w przypadku niestosowania się Gości do regulaminu apartamentu.

 

§ 13 Zwierzęta w Drewnianej Róży, są mile widziane. Obecność zwierząt w obiekcie oraz na terenie przyległym możliwa tylko pod warunkiem wzięcia odpowiedzialności za zwierzęta przez ich opiekunów – prosimy nie puszczać zwierząt wolno, obowiązkiem właścicieli jest dbanie o porządek po swoich pupilach. Przyjazd z psem / kotem jest płatny (opłata jednorazowa). Przyjazd pupila należy zgłosić na etapie rezerwacji.

 

§ 14 Sprzątanie oraz wymiana ręczników w apartamentach oraz domkach podczas pobytu Gości odbywa się odbywa się po trzeciej dobie.

 

§ 15 Przedmioty pozostawione przez Gościa w obiekcie, po jego opuszczeniu, zostaną odesłane na koszt Gościa pod wskazany przez niego adres. W przypadku braku wskazania przez Gościa adresu, na który mają być odesłane pozostawione przedmioty lub w przypadku braku osobistego odbioru tych rzeczy przez Gościa w ciągu 3 dni od daty wyjazdu z obiektu, obsługa postąpi z rzeczami stosownie do przepisów o rzeczach zagubionych lub znalezionych.

 

§ 16 Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w pokojach, apartamentach i domkach nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową, niebędących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych. Zabrania się wnoszenia do apartamentów i domków łatwopalnych materiałów, materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu.

 

§ 17 Przy każdorazowym opuszczeniu apartamentu, domku prosimy o sprawdzenie czy jest on zamknięty.

 

§ 18 Wchodząc lub wychodząc z obiektu należy zamykać główne drzwi wejściowe. Pozostawienie rzeczy osobistych w pomieszczeniach wspólnych takich jak np. korytarz, sala jadalniana, klubowa, kameralne SPA wyłącznie na własną odpowiedzialność.

 

§ 19 Obowiązuje całkowity zakaz wynoszenia z apartamentów i doków należących do nich rzeczy (np. ręczniki, poduszki, urządzenia, talerze itp.).

 

§ 20 Prosimy o dbanie o wynajęty apartament, domek o wyłączanie zbędnego oświetlenia i zakręcanie wody.

 

§ 21 W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia. W przypadku nieprzestrzegania zakazu Goście zobowiązani są do zapłaty kary w wysokości 1000 zł.

 

§ 22 Gość, który umyślnie lub przez przypadek zniszczy własność obiektu Drewniana Róża zobowiązany jest pokryć w całości zaistniałe koszt szkody. Wynajęty apartament lub domek należy pozostawić w takim stanie, w jakim był w dniu przyjazdu wg protokołu wprowadzenia.

 

§ 23 W przypadku naruszenia Regulaminu obiektu Goście zostaną wymeldowani i będą musieli opuścić obiekt w trybie natychmiastowym. Dotyczy to szczególnie przypadków zakłócania ciszy nocnej i każdego innego zachowania, które uniemożliwia spokojny wypoczynek pozostałym Gościom. Wcześniejszy wyjazd Gościa z powodu naruszenia Regulaminu nie uprawnia go do żądania zwrotu kwoty za niewykorzystany nocleg.

 

§ 24 Śniadanie przynoszone jest w koszu pod drzwi na ustaloną wcześniej godzinę (od 8:00 do 10:30). Istnieje możliwość zamówienia kolacji.

 

§ 25 Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.

 

§ 26 Zakup pobytu w Drewnianej Róży jest równoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją warunków obowiązującego regulaminu korzystania ze stawu.

 

§ 27 Drewniana Roża zastrzega sobie możliwość zmiany lokalizacji apartamentów/domków z zachowaniem ustalonego standardu. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom/życzeniom oraz aby pobyt w Drewnianej Róży był udany, lecz nie możemy zagwarantować rezerwacji konkretnego apartamentu. Dokonana zmiana na inny nie będzie podstawą do reklamacji lub udzielenia rabatu.

 

§ 28 Na terenie Drewnianej Róży całkowitą odpowiedzialność za dzieci oraz młodzież do 18-tego roku życia ponoszą rodzice bądź opiekunowie. Za bezpieczeństwo dzieci w obiekcie oraz na terenie Drewnianej Róży odpowiadają rodzice lub opiekunowie dzieci.

 

§ 29 Strefa saun jest czynna codziennie w godzinach 16:00 – 22:00. Prosimy o zgłoszenie zapotrzebowania w recepcji na 2 godziny przed planowaną sesją.

 

Regulamin korzystania ze stawu kąpielowego:

 

§ 1 Staw kąpielowy przy Drewniana Róża Willa / Domki nad Stawem, ul. Sudecka 24, 58-573 Piechowice, jest obiektem zarządzanym przez firmę Luna Piotr Grodzki w Piechowicach. Głębokość stawu wynosi: część płytka – 0,4 m, część głęboka – 1,5 m. Staw jest szczelnie odizolowany od wód gruntowych, jest to rekreacyjny zbiornik wodny. Woda w stawie kąpielowym jest filtrowana i regenerowana metodami biologicznymi. Około połowy powierzchni zbiornika zajmuje strefa regeneracyjna – są to miejsca zagospodarowane roślinami, prosimy uszanować te miejsca, rośliny mają za zadanie czyścić wodę w stawie.

 

§ 2 Przed wejściem na teren Drewnianej Róży oraz rozpoczęciem korzystania ze stawu Goście muszą zapoznać się z niniejszym regulaminem oraz stosować się do niego podczas całego pobytu.

 

§ 3 Goście mają zapewnione dodatkowe ręczniki do kąpieli w stawie. Ręczniki kąpielowe o szarym kolorze leża na półce przy wejściu do domku oraz w wilii na I piętrze na regale.

 

§ 4 Wszyscy Goście znajdujący się na terenie stawu są zobowiązani do podporządkowania się poleceniom personelu Drewnianej Róży. Goście naruszający zasady określone w regulaminie korzystania ze stawu i nie reagujący na polecenia personelu zostaną poproszeni o opuszczenie Drewnianej Róży.

 

§ 5 Zabrania się stwarzania sytuacji niebezpiecznych, w tym wpychania do wody, skakania, biegania, niszczenia tarasu lub innych elementów stawu, wchodzenia do strefy regeneracyjnej (część z roślinnością wodną) itp.

 

§ 6 Osoby o niestabilnym stanie zdrowia mogą korzystać ze stawu tylko pod warunkiem zachowania szczególnej ostrożności i po skonsultowaniu się wcześniej ze swoim lekarzem.

 

§ 7 Staw czynny jest w miesiącach letnich od poniedziałku do niedzieli w godz. 08.00 – 22.00.

 

§ 8 Pływanie psów w stawie kąpielowym jest całkowicie zabronione. Po drugiej stronie domków znajduje się dziki staw przeznaczony do kąpieli zwierząt.

 

§ 9 Zabrania się wnoszenia na teren stawu szklanych pojemników, ostrych narzędzi i przedmiotów niebezpiecznych.

 

§ 10 Zabrania się wnoszenia i spożywania alkoholu, leków psychotropowych i narkotyków na teren stawu. Osoby znajdujące się pod wpływem tych lub innych środków odurzających mają zakaz wstępu na teren stawu. Nieprzestrzeganie zakazów skutkuje wyproszeniem Gości z obiektu.

 

 

Osoby nieletnie:

 

§ 1 Staw jest obiektem niestrzeżonym, dlatego osoby nieletnie muszą przebywać pod opieką dorosłych.

 

§ 2 Dzieci do 18-go roku życia mogą przebywać na terenie stawu wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna, całkowicie odpowiedzialnego za dziecko przez cały czas przebywania na terenie obiektu.

 

§ 3 W kresie zimowym wchodzenie na teren stawu jest zabronione niezależnie od grubości pokrywy lodowej. Dzieci do 18-go roku życia mogą przebywać wkoło stawu wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna, całkowicie odpowiedzialnego za dziecko przez cały czas przebywania na terenie obiektu.

 

Higiena:

 

§ 1 Każdy użytkownik stawu kąpielowego jest zobowiązany do umycia całego ciała przed wejściem do stawu.

 

§ 2 Zabrania się korzystania ze stawu osobom z uszkodzoną skórą, grzybicą, ranami, skaleczeniami, chorobami zakaźnymi oraz chorobami mogącymi stwarzać ryzyko zachłyśnięcia np. padaczka, zaburzenia równowagi itp.

 

§ 3 Zabrania się kąpieli nago. Goście korzystający ze stawu w tym dzieci powyżej 2 lat, powinny mieć na sobie odpowiedni strój kąpielowy (strój zasłaniający intymne części ciała).

 

§ 4 Zabrania się wrzucania do stawu jedzenia i jakichkolwiek innych przedmiotów, w tym kamieni ze ścieżek, które mogłyby zanieczyścić wodę.

 

Dane osobowe:

 

§ 1 W sprawie swoich danych osobowych Goście mogą się z nami skontaktować pisząc maila na adres rezerwacja@drewnianaroza.pl.

 

§ 2 Podstawą prawną przetwarzania danych jest realizacja umowy oraz wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze (Prawo podatkowe oraz Prawo rękojmi).

 

§ 3 Dane związane z realizacją umowy będą przekazywane na podstawie umowy powierzenia firmom dostarczającym infrastrukturę informatyczną np. w celu prowadzenia korespondencji email pomiędzy stronami umowy lub świadczącym usługi informatyczne np. serwisowanie komputerów lub serwerów, na których zlokalizowane są Państwa dane. Dodatkowo dane będą przekazane firmie świadczącej na naszą rzecz usługi księgowe.

 

§ 4 Dane Gościa będą przetwarzane przez okres pełnych 6 lat co wynika z przedawnienia roszczeń zgodnie z Kodeksem Cywilnym oraz Prawa Podatkowego.

 

§ 5 Goście mają prawo żądać od nas dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wnieść sprzeciw wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

 

§ 6 W celu skorzystania z powyższych praw prosimy o kontakt mailowy rezerwacja@drewnianaroza.pl. Podanie danych osobowych jest niezbędne do realizacji umowy, żądanie ich usunięcia jest ograniczone przez prawny obowiązek ciążący na Administratorze a wynikający z przepisów Podatkowych lub Prawa Rękojmi.

 

§ 7 Jeśli Gość uzna, że dane są przetwarzane w sposób niewłaściwy lub niezgodny z prawem przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

 

 

Zdjęcia

Przekonaj sie do nas

Zaplanuj pobyt

Zobacz jak dojechać!
Rezerwacja e-mail zadzwoń
Facebook
Instagram
Tripadvisor

Vouchery
przewodnik po okolicy