Kamerlane SPA

relaks dla ciała i ducha

Przyjazd

Wyjazd

Wybierz Liczbę Gości

2
Dorosłych
bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 3-5 dziecko
-
+
Wiek 6-11 dziecko
-
+
Wybierz
Szukaj
left
right
Wyczyść
Zamknij
Wybierz date przyjazdu

Serdecznie zapraszamy

 do naszego Kameralnego SPA

Serdecznie zapraszamy

do naszego Kameralnego SPA

Gdzie zatroszczymy się o Wasze ciało oraz dobre samopoczucie.

Udostępniamy prawdziwą saunę fińską, opalaną drewnem ( 75-110°C ), łaźnię parową (ok. 45°C), oraz pokój odpoczynku, doskonały do wyciszenia i odprężenia się po saunie. Kameralny klimat zapewni relaks i intymność. Odpoczynek między seansami jest ważnym elementem pobytu w saunie, dlatego też, tworząc nasze pomieszczenie relaksacyjne, zadbaliśmy o to, by było w nim wyjście bezpośrednio na zewnątrz – gdzie można schłodzić ciało po kąpieli, a przy okazji napawać się przepięknym widokiem oraz ciszą, panującą wokół. Odważnym proponujemy kąpiel w stawie, a zimą w przeręblu… Dla ceniących tradycyjny sposób schładzania ciała przygotowaliśmy „kubeł zimnej wody” – idealny do szybkiego ostudzenia organizmu. Taki silny strumień wody działa pobudzająco i orzeźwiająco - REZERWACJA TERMINU W RECEPCJI 

Drewniana Róża

Masaże i Rytuały

Masaże

uKOJEnie dla Twojego Ciała

Masaż Klasyczny

Masaż Klasyczny - wywodzi się z Indii i jest metodą leczenia zewnętrznych i wewnętrznych objawów oraz przyczyn różnych chorób. Polega on na mechanicznym drażnieniu tkanek, wywierając w ten sposób wpływ na cały organizm. Masaż klasyczny wpływa na lepsze ukrwienie, co zapewnia właściwy przebieg procesów metabolicznych.
Wykonywany jest w dwóch wariantach:

całościowy 60 min - 150zł
częściowy na wybrane grupy mięśniowe 30 min - 75zł

 

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny - dla spragnionych odpoczynku i relaksu, masaż ten pobudza skórę, mięśnie oraz układ krążenia, równocześnie oddziałując na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje napięcie mięśniowe, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością, wyciszając i uspakajając. Masaż niweluje również różnego rodzaju dolegliwości, takie jak bóle głowy czy pleców. Doskonale rozluźnia, pozwala na chwile zapomnienia, wprowadzając w stan odprężenia.

60 min - 150 zł

Drewniana Róża

Rytuały

Dotyk relaksu

Lomi Lomi Nui

Lomi Lomi Nui jest jednym z najstarszych na świecie rytuałów celebrujących powrót do naturalnego stanu błogości. Lomi Lomi Nui przywraca naturalny stan ciała i duszy, umożliwiając powrót do harmonii, spokoju i zadowolenia. Uznawany jest za jeden z najcudowniejszych masaży świata i nazwany masażem "kochających rąk".

120 min 300 zł


 

Dotyk Hawajów

Masaż ten to autorska metoda masażu prowadząca do relaksu i odprężenia. Wykonywany jest na całym ciele ( z wyłączeniem stref intymnych), lub na specjalne życzenie skupia się wyłącznie na częściach ciała wymagających największej uwagi i troski

 60 min 250 zł
 

Dotyk Haumei

To masaż przeznaczony dla przyszłych mam, oparty na synchronicznych, pełnych gracji ruchach, zaczerpniętych z hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Niesie on ze sobą wszelkie dobrodziejstwa klasycznej wersji masażu, szczególną troską obejmując dodatkowo te części ciała, które wymagają większej uwagi w okresie ciąży.

 90 min 300 zł

Drewniana Róża

 

Zdjęcia

Przekonaj sie do nas

Zaplanuj pobyt

Zobacz jak dojechać!
Rezerwacja e-mail zadzwoń
Facebook
Instagram
Tripadvisor

Vouchery
przewodnik po okolicy